Blanky stránky

- výtvarné a tvořivé kurzy Příbram -

- akreditované kurzy u MŠMT pro DVPP -

Tábor 1.týden

Tábor je připravován s ohledem na to, že ne každý rodič potřebuje někde v létě umístit dítě na celý den nebo celý týden. Dítě se může zúčastnit jen jednoho vybraného dopoledne nebo může chodit dopoledne celý týden. Zrovna tak může přiít i odpoledne, nebo i celý týden v kuse. Podrobnosti ZDE.

5. 8. 2013 bude probíhat první den Příměstského tábora s tématém: PAPÍR.

Tento den se veškeré naše tvoření bude týkat papíru. Z papírové drti si vytvoříme misku, ukážeme si jednoduché papírové techniky například Quiiling, ukážeme si, jak se dá papír dekorovat, vytvoříme si společnou papírovou koláž a muchláž... nebo si uděláme vlastní papír... Vše záleží na naší tvořivé náladě a
nápadech.
 

6. 8. 2013 bude probíhat druhý den Příměstského tábora s tématem: HUDBA.

Vzhledem k tomu, že je tábor s výtvarným programem, nebudeme si na něm hrát na hudební nástroje, ale budeme si hrát s hudebními nástroji. Několik si jich zkusíme vytvořit, budeme vytvářet hudbu a malovat při hudbě. 

 

7. 8. 2013 bude probíhat třetí den Příměstského tábora s tématem: Zvířátka.

Zvířátka jsou téma, které se dětem líbí, všichni je známe, zvířátka jsou roztomilá, příšerná, dravá i miloučká... každý si může vybrat zvířátko přesně podle svého :-) Zkusíme si zvířátko vymodelovat z Fima, vyrobit z korálků, můžeme si vytvořit masky s motivem zvířátek. K dispozici budou šablony a razítka se zvířátky...

 

8. 8. 2013 bude probíhat čtvrtý den Příměstského tábora s tématem: Řemesla.

Tento den bude zajímavý, zabrousíme trochu do historie a představíme si některá řemesla, která dříve byla zcela běžná. Vyzkoušíme si uplést košík, odrátovat hrneček nebo vytvořit mýdlo.

 

9. 8. 2013 bude probíhat pátý den Příměstského tábora s tématem: Přírodniny.

V tento den si budeme hrát s tím, co najdeme v přírodě. Vyzkoušíme poznat různé bylinky a květiny po čichu, vyrobíme si přírodninovou dekoraci, umotáme zvířátko z trávy. 

 

Odpolední program bude probíhat za hezkého počasí venku, ale určitě se bude týkat tvoření. Pokud bude ošklivo, bude probíhat program uvnitř, kde vyzkoušíme například ubrouskovou techniku, práci s lisem na papír, slané těsto, linoryt apod.