Blanky stránky

- výtvarné a tvořivé kurzy Příbram -

- akreditované kurzy u MŠMT pro DVPP -

2009

Hodnocení příměstského tábora - srpen 2009

V srpnu 2009 jsem vedla týden příměstský tábor s výtvarným programem v Dětském studiu Kolotoč.

Ve výtvarném týdnu v srpnu se mi sešly samé mladé slečny, tak tvoření podle toho vypadalo. Mou snahou bylo, naučit je něco nového, praktického, hezkého a hlavně, aby nás to všechny spolu bavilo. Jak se nám výrobky povedly, posuďte sami. Já osobně všem píšu velkou jedničku s hvězdičkou.

Hodnocení:

Taky moje dcera se zúčastnila zmiňovaného výtvarného týdne. Je poslední rok nadměrně úzkostlivá, ale zároveň má výtvarné činnosti moc ráda a já se jí teď kvůli druhému dítěti-miminku nemůžu v tomto směru příliš věnovat. Tak jsem jen doufala, že se jí výtvarný týden bude aspoň trochu líbit.

Úplně nadšeně tam první den nešla, trochu moc jí to připomínalo školu nebo družinu, ale hned po prvním dnu bylo jasné, že je úplně ztracená. Byla úplně nadšená z tvořivých technik (naprostým favoritem bylo korálkování), líbilo se jí prostředí i velmi milý přístup lektorky. Každý den si s patřičnou pýchou odnášela domů své výtvory - šperky, obrázky, misky atd. a mě se obrovsky ulevilo. Teď už jen poslouchám, kdy se bude na výtvarný týden v Kolotoči moci znovu přihlásit. :-)

Takže hrozně moc děkuji za skvělý týden pro mou dceru a Kolotoči přeju hodně úspěchů! Neváhejte jeho aktivity vyzkoušet.

Petra Pazderková a Maruška (7)

 

Dnes jsme skončily naprosto úžasný "výtvarný týden" s Blankou. Holky byly nadšené, Blanka měla každý den připravené různé techniky (ubrousková technika, šperky z korálků, slané těsto, koláže, enkaustika..), brala ohled na to, co děti baví a má k nim moc hezký přístup.Určitě přijdeme na její kurzy během roku a příští prázdniny na nějaký tematický týden. Můžeme doporučit na 100%.

Blanko, moc děkujeme!

Romana Sovičková a Ilona Podzimková

Žádné komentáře